Node Reminder (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Node
oc: Nosèl

en: Active
oc: Actiu

en: Weeks
oc: Setmanas

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Days
oc: Jorns
