Node Reminder (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Node
tr: Düğüm

en: Active
tr: Etkin

en: Weeks
tr: Hafta

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: Hours
tr: Saat

en: Interval
tr: Aralık

en: Unit of time
tr: Zaman birimi
