Node Reminder (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Node
uk: Матеріал

en: Active
uk: Активно

en: Note
uk: Примітка

en: Weeks
uk: Тижні

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Interval
uk: Проміжок

en: Reminders
uk: Нагадування

en: Unit of time
uk: Одиниця часу

en: Reminder
uk: Нагадування

en: Add Reminder
uk: Додати нагадування
