Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: Revision
ca: Revisió

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
