Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Revision ID
es: ID de revisión

en: !date by !username
es: !date por !username

en: Revision
es: Revisión

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
es: Ha ocurrido un error mientras se procesaba @operation con los argumentos: @args
