Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
