Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Revision ID
fi: Version ID

en: !date by !username
fi: !date, !username

en: Revision
fi: Versio

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
