Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Revision ID
it: ID revisione

en: !date by !username
it: !date, di !username

en: Revision
it: Revisione

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
