Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: !date by !username
ja: !date - !username

en: Revision
ja: リビジョン

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
