Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: !date by !username
jv: !date déning !username

en: Revision
jv: Perubahan

en: About
jv: Ngenani
