Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: !date by !username
km: !date តាម !username

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
