Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: !date by !username
lt: !date !username

en: Revision
lt: Versija

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
