Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: !date by !username
lv: !username !date

en: Revision
lv: Revīzija

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
