Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Revision
fa: تنقیح

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
