Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Revision ID
pt: ID da revisão

en: Revision
pt: Revisão

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
