Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: !date by !username
ro: !date de !username

en: Revision
ro: Revizie

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
