Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: !date by !username
ru: !date от !username

en: Revision
ru: Редакция

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
