Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: Revision
sk: Revízia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
sk: Pri spracovaní @operation došlo k chybe s argumentmi: @args
