Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: !date by !username
sv: !date av !username

en: Revision
sv: Version

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
