Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revision
az: Reviziya

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
