Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Revision ID
be: ID версіі

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: Revision
be: Версія

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
