Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Revision ID
cs: ID revize

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: Revision
cs: Revize

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
