Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: !date by !username
da: !date af !username

en: Revision
da: Version

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
