Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: !date by !username
de: !date von !username

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
de: Bei der Verarbeitung von @operation mit Argumenten ist ein Fehler aufgetreten: @args
