Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
