Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: !date by !username
et: !date - !username

en: Revision
et: Redaktsioon

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
