Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: Revision
he: גרסה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
