Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: !date by !username
hr: !date - !username

en: Revision
hr: Revizija

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
