Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
