Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: Revision
nl: Revisie

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van @operation met argumenten: @args
