Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: !date by !username
oc: !date per !username

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
