Node Revision Bulk Delete (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Date
pt: Data

en: Revision ID
pt: ID da revisão

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
