Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: !date by !username
tr: !date !username

en: Revision
tr: Sürüm

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
