Node Revision Bulk Delete (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: !date by !username
vi: !date bởi !username

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
