Node Revision Delete (7.x-2.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
