Node Revision Delete (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Uses
ca: Usos

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
