Node Revision Delete (7.x-2.5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: An error occurred
da: Der opstod en fejl

en: Uses
da: Bruger

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
