Node Revision Delete (7.x-2.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: An error occurred
ja: エラーが発生しました

en: Uses
ja: 機能

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments
