Node Revision Delete (7.x-2.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Uses
nl: Gebruikt

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments
