Node Revision Delete (7.x-2.5) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Uses
pl: Używa

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
