Node Revision Delete (7.x-2.7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: An error occurred
fi: Tapahtui virhe

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Uses
fi: Käyttää

en: Requires a title
fi: Vaatii otsikon

en: Don't display post information
fi: Älä näytä lähetyksen tietoja
