Node Revision Delete (7.x-3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: week
lt: savaitė

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: days
lt: dienos

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Month
lt: Mėnesis

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: Days
lt: Dienos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: Revision
lt: Versija

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: weeks
lt: savaitės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: Don't display post information
lt: Nerodyti įrašo informacijos
