Node Revision Delete (7.x-3.0-beta2) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: days
nn: dagar

en: Never
nn: Aldri

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: Revision
nn: Utgåve

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: weeks
nn: veker

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
