Node Revision Delete (7.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: week
pl: Tydzień

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: days
pl: dni

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: months
pl: miesiące

en: Weeks
pl: Tygodni

en: day
pl: dzień

en: month
pl: miesiąc

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: !date by !username
pl: !date przez !username

en: Revision
pl: Wersja

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: weeks
pl: tygodnie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Configuring the module
pl: Konfiguracja modułu

en: Uses
pl: Używa

en: Every 6 months
pl: Co 6 miesięcy

en: Every 15 days
pl: Co 15 dni

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Requires a title
pl: Tytuł wymagany

en: Don't display post information
pl: Ukrycie informacji o wpisie

en: Minimum age
pl: Minimalny wiek
