Node Revision Delete (7.x-3.0-rc1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Never
ar: أبدا

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: day
ar: يوم

en: month
ar: شهر

en: !date by !username
ar: !date بواسطة !username

en: Revision
ar: مراجعة

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Requires a title
ar: العنوان ضروري

en: Don't display post information
ar: عدم عرض معلومات المشاركة
