Node Revision Delete (7.x-3.0-rc1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Every hour
bs: Svaki sat

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: !date by !username
bs: !date od !username

en: Revision
bs: Revizije

en: Not published
bs: Nije objavljeno
