Node Revision Delete (7.x-3.0-rc1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: week
is: vika

en: Every hour
is: Á klukkustundar fresti

en: Content type
is: Efnisgerð

en: days
is: dagar

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Weeks
is: Vikur

en: day
is: dagur

en: month
is: mánuður

en: !date by !username
is: !date eftir !username

en: Revision
is: Útgáfa

en: Not published
is: Ekki birt

en: About
is: Um
