Node Revision Delete (7.x-3.0-rc2) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন

en: !date by !username
bn: !date এ !username কর্তৃক

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
