Node Revision Delete (7.x-3.0-rc2) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: week
fa: هفته

en: Every hour
fa: هر ساعت

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: days
fa: روزها

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: day
fa: روز

en: month
fa: ماه

en: !date by !username
fa: !date توسط !username

en: Revision
fa: بازبینی

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Requires a title
fa: عنوان اجباری است

en: Don't display post information
fa: اطلاعات مطلب را نشان نده
