Node Revision Delete (7.x-3.0-rc2) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Never
hr: Nikada

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: !date by !username
hr: !date - !username

en: Revision
hr: Revizija

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Requires a title
hr: Naziv je nužan

en: Don't display post information
hr: Ne prikazuj informacije o unosu
